top of page

Zásady zpracování osobních údajů
 


Vaše údaje zpracováváme pouze v případě, kdy nám je sami poskytnete prostřednictvím webového formuláře. V současné době máme tyhle: přihláška do školy, kontaktní formulář a dotazník pro zájemce k přihlášení dítěte.
 

Údaje z přihlášky, kontaktního formuláře a dotazníku pro zájemce k přihlášení dítěte u nás zůstanou v tajnosti. Používáme je pouze proto, abychom Vám napsali nebo odepsali, pokud jste si to přáli, nebo k neveřejným záležitostem, které se bezprostředně týkají založení školy. Údaje uchováváme nejdéle po dobu dvou let.
 

Souhlas se zpracováním svých údajů můžete kdykoli odvolat. Stačí nám napsat na info@skolalokahi.cz a uděláme vše proto, abychom Vaše údaje vymazali.

 

Kontakt na pověřence GDPR: poverenec-gdpr@skolalokahi.cz
 

Naposledy upraveno: 30. 8. 2022

Barbora Wendelová

průvodkyně němčinou, pracovní výchovou, družinářka
 

O mně

Němčina a pracovní činnosti – němčina není jen nudný jazyk s pravidly a výjimkami, je to živý jazyk našich sousedů, který otevírá dveře pro širší profesní možnosti. Sama se jí věnuji už dlouhou dobu a snažím se stále rozvíjet, v současné době studiem německé filologie na Ostravské univerzitě. Jsem ráda, že vzdělání v oblasti textilu a oděvnictví mohu uplatnit při praktické práci ve výuce. Baví mě pracovat s dětmi, rozvíjet jejich kreativitu, vést je k radosti z tvoření a ukazovat jim, jak mohou své vědění a znalosti uplatnit každý den a v každém věku.


Proč Lokahi?
Lokahi je pro mě inspirativní prostředí. Každému dítěti je umožněno se rozvíjet a zároveň jsou respektovány jeho schopnosti. Z prostředí práce v soukromém sektoru firem jsem se vlastním rozhodnutím dostala do školství, protože ráda pracuji s dětmi a lidmi. V Lokahi se pracuje bez tlaku a strachu z neúspěchu.

bottom of page