top of page

Letní tábor se Školou Lokahi a spolkem Těšínka

banner Letni Tabor Lokahi 2023 01.jpg

Pro děti ze Školy Lokahi a jejich sourozence máme připravenou nabídku uspořádání letního tábora, který nabízí nejen dobrodružství a zážitky, ale i vzdělávání a předávání hodnot. Letní tábor se bude konat v termínu od 8. 7. - 15. 7. 2023. V průběhu pobytu se děti naučí praktické dovednosti, jako například první pomoc, přežití v přírodě, sebeobrana, funkční trénink, topografie, morseovou a fonetickou abecedu a uzly. Součástí programu jsou také přednášky a nácviky, které rozvíjejí schopnosti dětí, jako je vést tým, spolupráce, plnění úkolů a pomoc druhým. Tyto zkušenosti pak děti mohou upotřebit při celotáborové hře.

Děti jsou ubytovány ve dvou lůžkových podsadových stanech v krásné přírodě, v malebné obcí Krásna, kde mají k dispozici laser game arénu, hřiště pro míčové hry, hory, lesy a potok. Kvalitní strava a celodenní pitný režim je samozřejmostí. Celý tým tábora se skládá z 4-5 vedoucích-instruktorů (průvodců Školy Lokahi a instruktorů letních táborů LGSC).
 

Cílem našeho tábora je předat správné hodnoty, naučit děti techniky první pomoci, přežití v přírodě, pomáhat a chránit, jít dobrým příkladem ostatním a pracovat na sobě samém. Naše motto je "Každý se může stát superhrdinou", a proto věříme, že každý účastník táboru může získat nové zkušenosti, zvednout si sebevědomí a naučit se sebevzdělávání. Program je nabitý, ale střídají se v něm pohybové aktivity s přednáškami a nácviky, aby děti mohly získat co nejvíce zážitků a vědomostí.

Všechny finanční prostředky získané z výdělků budou použity na rekonstrukci školy.

Přihláška na letní tábor:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeHQkKRP3YixL6ysPyALZqglWhzxfCL-taAU7pjQ9xSJFglLw/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0&usp=mail_form_linkČestné prohlášení zákonného zástupce: Lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti:

 

 

 

Táborový řád:  
 

Kontakty na průvodce

Barbora Wendelová

průvodkyně němčinou, pracovní výchovou, družinářka
 

O mně

Němčina a pracovní činnosti – němčina není jen nudný jazyk s pravidly a výjimkami, je to živý jazyk našich sousedů, který otevírá dveře pro širší profesní možnosti. Sama se jí věnuji už dlouhou dobu a snažím se stále rozvíjet, v současné době studiem německé filologie na Ostravské univerzitě. Jsem ráda, že vzdělání v oblasti textilu a oděvnictví mohu uplatnit při praktické práci ve výuce. Baví mě pracovat s dětmi, rozvíjet jejich kreativitu, vést je k radosti z tvoření a ukazovat jim, jak mohou své vědění a znalosti uplatnit každý den a v každém věku.


Proč Lokahi?
Lokahi je pro mě inspirativní prostředí. Každému dítěti je umožněno se rozvíjet a zároveň jsou respektovány jeho schopnosti. Z prostředí práce v soukromém sektoru firem jsem se vlastním rozhodnutím dostala do školství, protože ráda pracuji s dětmi a lidmi. V Lokahi se pracuje bez tlaku a strachu z neúspěchu.

bottom of page