top of page
lokahi-foto-ruce5.jpg

Vítejte ve škole Lokahi
Abychom neztratili radost z učení

Co je pro nás klíčové

Spolupráce

Učíme se jeden od druhého. Třídy jsou rozděleny do trojročí, ale spolupracujeme i napříč věkovými skupinami. Mladší děti se učí přirozeně od svých starších kamarádů, ti se zase díky nim učí empatii

a porozumění. Rodiče jsou pro nás plnohodnotnou součástí komunity.

255950122_255130790007674_1472442064358309211_n.jpg

Barbora Wendelová

průvodkyně němčinou, pracovní výchovou, družinářka
 

O mně

Němčina a pracovní činnosti – němčina není jen nudný jazyk s pravidly a výjimkami, je to živý jazyk našich sousedů, který otevírá dveře pro širší profesní možnosti. Sama se jí věnuji už dlouhou dobu a snažím se stále rozvíjet, v současné době studiem německé filologie na Ostravské univerzitě. Jsem ráda, že vzdělání v oblasti textilu a oděvnictví mohu uplatnit při praktické práci ve výuce. Baví mě pracovat s dětmi, rozvíjet jejich kreativitu, vést je k radosti z tvoření a ukazovat jim, jak mohou své vědění a znalosti uplatnit každý den a v každém věku.


Proč Lokahi?
Lokahi je pro mě inspirativní prostředí. Každému dítěti je umožněno se rozvíjet a zároveň jsou respektovány jeho schopnosti. Z prostředí práce v soukromém sektoru firem jsem se vlastním rozhodnutím dostala do školství, protože ráda pracuji s dětmi a lidmi. V Lokahi se pracuje bez tlaku a strachu z neúspěchu.

bottom of page